Hatay’da sabah saatlerinde 4.7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Depremin büyüklüğü AFAD tarafından 4.7 olarak açıklanırken Kandilli Rasathanesi depremi büyüklüğünü henüz açıklamadı. Deprem ülkesi olan ve birçok şehri fay hattı üzerinde bulunan Türkiye’de vatandaşlar depremle birlikte Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılan son depremleri araştırıyor. İşte Türkiye ve çevresinde meydana gelen son depremler listesi ve güncel veriler….

Depremler Türkiye’de yeniden kendini hissettirdi. Hatay‘da dün akşam saatlerinde meydana gelen 4.0 büyüklüğündeki depremin ardından bir deprem daha medyana geldi. Yaşanan son depremin büyüklüğü AFAD tarafından 4.7 olarak açıklandı. Depremin yerin 25 km derinliğinde meydana geldiği açıklandı. Deprem saat 10:4’ta meydana geldi. 

SON DEPREMLER LİSTESİ

Türkiye’de nerdeyse her gün ufak şiddetli dahi olsa depremler meydana geliyor. Vatandaşların merak ettiği depremin büyüklüğü, derinliği gibi tüm bilgiler ise KandilliRasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılıyor. İşte son depremler listesi…

Türkiye’de depremin şiddeti ve merkez üssü gibi bilgiler AFAD ile Kandilli tarafından paylaşılıyor. İşte son depremler…