57 yaşındaki Billur Kalkavan, 35 yaşındaki eski basketbolcu Buğra Bahadırlı ile 2009’da aşk yaşamaya başlamıştı.Billur Kalkavan ve Buğra Bahadırlı birbirlerine hâlâ ilk günkü gibi aşık olduğunu söylüyorlar.

Hayatının en uzun soluklu birlikteliğine imza atarak, “Rekor kırdım” diyen Billur Kalkavan işin sırrını bakın nasıl anlattı:“Bizim ilişkimiz puzzle gibi. Birçok konuda birbirimizin zıttıyız. Ben deli dolu, fevri ve çocuk gibiyim.Buğra ise tam tersi; aklı başında ve sakin. İşin güzel tarafı da bu. Eksik yanlarımızı tamamlayıp bütün oluyoruz.”

Billur Kalkavan ilişkisiyle ilgili flaş açıklamalarda bulunmuştu. İşte o açıklamalardan bazıları…

“Buğra’nın annesiyle aramda 10 yaş var. En başından beri çocuk istemedim, Buğra da istemedi. Daha 35 yaşında, belki 40-45 yaşında bana gelip ‘Ben bir çocuk istiyorum’ diyecek. Onun için Buğra’ya ‘Sana beraber seçeriz’ diyorum. Buğra’yı çok iyi tanıyorum. Onu mutlu edecek kadını da en iyi ben seçerim.”

“Biz işe giden tipler değiliz, onun evde çalışma odası var. Ben televizyon izlerim, o içeride çalışır. Para biriktirmem. Buğra’dan harçlık alıyorum. Çünkü bana 1000 lira da verse, 5 dakikada bitiririm.”

“BİR GÜN BENİ ALDATIRSA GELİR ANLATIR”

“Biz aldatmayız, birbirimize anlatırız. Buğra bir gün beni aldatırsa bunu gelir ilk bana anlatır

“Buğra aradığında hala telefonunu ‘Efendim aşkım, buyur’ diyerek açıyorum.”