Bu yaz, oldukça renkli geçecek. Sıcak kırmızı, yeşil ve maviyi hem metalik, hem de pastel tonlarda göreceğiz. Ayrıca vanilya beyazı ile baharat tonları da moda severlerin en önemli tercihleri arasında olacak.

Yaz çok yaklaştı.Caddeler şenlenmeye hazır.Bu yaz moda tutkunları için tercih edilecek çok geniş bir skala var. Ancak, tasarımlar iki temel farka ayrılıyor; ‘pastel’ ve ‘metalik’.

Baharat Çarşısına Hazır Olun!

Yaza girmeye çok az bir zaman kaldı ve ‘caddeler’ baharat çarşısına dönmeye hazırlanıyor. Çünkü bu yazın en önemli trend renkleri baharat tonları.Safran, kiremit, açık – koyu yeşil gibi bin bir çeşit renk tasarımları uçsuz bucaksız seçeneklerle birleştiriyor.Pastel tonlar, vanilya beyazı, somon pembesi ve onlarca renk daha bu yaz da kadınları gökkuşağına döndürecek.

Uzay Çağı Modası Başlıyor!

Evet, yanlış görmediniz! İster klasik tasarımlarda, ister deneysel çalışmalarda en dikkat çekici tonlar metalik renkler.Geceyi aydınlatacak, güneşi yansıtacak kadınlara hazır olun. Soğuk renklerden sıkılan ve gardrobuna renk katmak isteyen kadınlar için oldukça ilginç tasarımlar bizi bekliyor. Kırmızı, mavi, yeşil, pembe ve hatta ‘GRİ’.Bütün renkler bu yaz parıldayacak.Kadınlar da öyle!