MasterChef kim elendi . MasterChef’te bu hafta kim elendi? 2020 MasterChef’e veda eden isim belli oldu! İşte elenen isim. MasterChef 2020’de bu yılın ilk eleme oyunu dün akşam ekrana gelen bölümde oynandı.

Somer Sivrioğlu bu yıl yapılan yeni uygulama ile eleme oyunun iki etaptan oluştuğunu ifade etti. Elemeye kalan 6 yarışmacı ilk oyunda en iyi tabağı çıkarmak için mücadele ederken yapılan tabaklar arasında en iyi olan 3 tabak MasterChef macerasına devam etti. Son üç isim arasında bir yarışma daha yapılırken bu üç isim arasında en kötü tabağı yapan yarışmacı bu yılın ilk veda eden ismi oldu. Peki MasterChef 2020’ye kim veda etti?

MasterChef 2020’ye veda eden isim dün akşam ekrana gelen bölümün ardından belli oldu. Masterchef’te eleme oyunu iki etaptan oluştu. İlk oyunda başarılı olan 3 tabak arkadaşlarının yanına balkona çıkmaya hak kazanırken son üç isim ise şefler tarafından yapılan bir yemek konusunda hünerlerini sergiledi. Yapılacak olan son yemeği en kötü yapan isim ise dün akşam MasterChef’e veda eden isim oldu. MasterChef 2020’nin ilk eleme oyununda ilk etapta marketten alınacak ürünler ile özgün bir yemek çıkarmaları yarışmacılardan istendi.